Aktualności Nowości

Darmowy Microsoft 365 dla organizacji pozarządowych

Jeśli masz organizację pozarządową lub w takiej pracujesz, zastanów się nad tym, czy nie warto wejść w posiadanie pakietu Microsoft 365  zupełnie za darmo. Taką ofertę kieruje bowiem firma Microsoft już od jakiegoś czasu do stowarzyszeń i fundacji.

Dzięki temu narzędziu zyskasz dwa bogate funkcjonalnie pakiety, które mogą zostać wykorzystane w czasie pracy zdalnej, ale także w codziennej pracy organizacji.

Jak możemy pomóc?

Pomożemy w uzyskaniu darmowych licencji na produkt firmy Microsoft lub podpowiemy, w jaki sposób go zdobyć. Cała procedura może trwać do 10 dni. Jednak ostatni przykład Stowarzyszenia Horyzont w Słupsku pokazał, że firma odpowiedziała pozytywnie w ciągu dwóch dni.

Po zebraniu od Państwa wymaganych danych wystarczy je przesłać za pomocą specjalnego formularza do firmy Microsoft, a potem czekać na weryfikację. Chodzi o następujące dane: cele działalności, wielkość budżetu organizacji, informacje teleadresowych oraz numery NIP i KRS.

Po pozytywnej odpowiedzi od firmy zabieramy się za wdrożenie pakietu. Skonfigurujemy usługę, wprowadzimy użytkowników, przydzielimy licencje.

Zapraszamy do szkolenia

Prawidłowe i bezpieczne korzystanie z pakietu wymaga odpowiedniego przeszkolenia. Zapraszamy więc do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów szkolenia osób z Państwa organizacji. Mamy doświadczenie w tej materii, ponieważ za nami już wiele szkoleń z zakresu obsługi tego narzędzia w branży edukacyjnej.

W przypadku, gdy zechcecie Państwo skorzystać z naszej oferty szkoleniowej, wówczas pozyskanie pakietu oraz jego konfiguracja będą w cenie szkolenia.