Dokładamy wszelkich starań,
aby nasze usługi
były na wysokim poziomie

USŁUGI DOPASOWANE DO POTRZEB

c

Dlaczego Firma Usługowo-Szkoleniowa „Credo”?

Nasza firma świadczy usługi edukacyjne oraz dla sektora edukacji bazując na zdobytym doświadczeniu podczas pracy z dziećmi i młodzieżą, a także z dorosłymi. Wiedza i umiejętności dotyczące współzarządzania placówką oświatową pozwalają obiektywnie ocenić potrzeby klienta.

Poniżej znajdują się 5 powodów, które pomogą Państwa przekonać do kontaktu z nami. W zależności od Państwa potrzeb pomożemy nauczyć się języka niemieckiego, przygotujemy szkolenie zgodne z oczekiwaniami lub stworzymy profesjonalną stronę internetową.

 • Przejrzystość

  Kierujemy się zasadą, że wszystko, co wykonujemy podlega Państwa stałemu monitoringowi. Jesteśmy otwarci na sugestie i uwagi dotyczące świadczonych przez nas usług.

 • Adekwatność

  Pragniemy zaoferować zajęcia i szkolenia zgodne z potrzebami, uczyć rozwiązań pasujących do pracy w szkole, a także zapewniać bezpieczne i nowoczesne narzędzia internetowe.

 • Systematyczność

  Ustalamy Państwa potrzeby, przygotowujemy ofertę, wsłuchujemy się w sugestie i przystępujemy do działania. Nie czekamy na ostatnią chwilę i rozkładamy naszą pracę w czasie.

 • Jakość

  Chcemy zaoferować Państwu usługi najwyższej jakości, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że to właśnie od efektu końcowego zależy Państwa zadowolenie z wykonanej przez nas pracy.

 • Atrakcyjność

  Staramy się stosować nowoczesne i atrakcyjne metody zajęć oraz prowadzonych szkoleń, proponujemy sprawdzone, praktyczne i funkcjonalne narzędzia dla edukacji.

Klienci o naszych usługach

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami o usługach firmy oraz jakość współpracy z naszymi klientami. Wciąż pracujemy na Państwa zaufanie.