Nauka języka niemieckiego

Dzięki nam dogadasz się z naszymi sąsiadami

Wstęp

Jak uczymy?

Uczymy języka niemieckiego zarówno indywidualne osoby, jak i grupy osób. Preferujemy naukę w niewielkich grupach do 5 osób i jesteśmy w stanie uargumentować nasze podejście.

Oferujemy zajęcia dla dzieci oraz dorosłych, na każdym poziomie nauczania.

Zaszczepimy chęć nauki u najmłodszych, przygotujemy do egzaminu ósmoklasisty oraz matury, a także nauczymy dorosłych według ich oczekiwań

Tyle lat istnieje firma

0+

Tyle lat istnieje firma
Zrealizowane kursy

0+

Zrealizowane kursy
Przeszkoleni uczniowie

0+

Przeszkoleni uczniowie
Projekty zagraniczne

0

Projekty zagraniczne

Pomożemy wybrać Państwu najbardziej odpowiedni kurs. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Tak pracujemy

Kursy dla grup wiekowych, tematycznych, zawodowych oraz indywidualne

 • Zajęcia próbne

  Zapraszamy na bezpłatne zajęcia próbne, poprzedzone spotkaniem indywidualnym, na którym omówimy oczekiwania uczestnika i zdiagnozujemy poziom znajomości języka niemieckiego. 

 • Kurs

  Kurs przeprowadzamy według życzenia w naszej lokalizacji, wskazanej przez Państwa lub online. Wszystko zależy od aktualnych przepisów, a także od Państwa oczekiwań.

 • Zaświadczenia o szkoleniu

  Po ukończeniu kursu każdy uczestnik może otrzymać zaświadczenie o zakończonym szkoleniu z informacją, czego dotyczyło i ile trwało. Zaświadczenia przygotujemy według życzenia w formie wydruku i prześlemy pocztą na Państwa adres, albo elektronicznie i prześlemy do każdego uczestnika kursu indywidualnie.

 • Nauka online

  Na życzenie organizujemy naukę online bez wychodzenia z domu. Dzięki temu oszczędzamy czas na dotarcie na zajęcia, materiały mamy zawsze pod ręką, a mimo wszystko spotykamy się z innymi osobami. Pracujemy w aplikacji Teams, która daje nam bogate możliwości.

Korzyści

Ponad 20-letnie doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego

 • Stałość ceny

  Raz ustalone koszty, które będą dostosowane do Państwa potrzeb i oczekiwań, nie ulegną zmianie w trakcie roku szkolnego. Za ustaloną cenę otrzymacie Państwo kurs językowy dopasowany do Państwa oczekiwań.

 • Doświadczony lektor

  Cenna wiedza i umiejętności zdobyte w pracy z różnymi grupami wiekowymi przekładają się na indywidualne podejście do naszych słuchaczy. Zapewniamy naukę w komfortowych warunkach.

 • Darmowe podręczniki

  Każdemu uczestnikowi kursu zapewniamy podręczniki, które służą nam jako główna pomoc dydaktyczna. Ich zakup zawarty jest w cenie kursu, a uczestnicy decydując się na uczestnictwo przychodzą „na gotowe”.

 • Wybór sposobu płatności

  Po podpisaniu umowy to Państwo decydujecie o tym, w jaki sposób będzie uiszczali odpłatność za zajęcia: każdorazowo, raz w miesiącu, raz w semestrze lub za cały rok. W zależności od wariantu należy liczyć się z miłymi konsekwencjami.

Nie trać czasu i pieniędzy na niesprawdzone rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu

Zapewniamy atrakcyjne ceny
dla kolejnych osób z rodzin
naszych dotychczasowych klientów.
WSPARCIE+
Warianty i ceny

Poniżej znajdziecie Państwo naszą ofertę,
w sprawie cen prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny

Jeżeli chodzi o ceny, ustalamy je indywidualnie w zależności od poziomu zaawansowania, częstotliwości nauki w tygodniu oraz tego, czy zajęcia będą się odbywały w grupie czy indywidualnie.

Zainteresowała Cię nauka języka niemieckiego? Zapraszamy do kontaktu