Minimalna cena, podstawowe funkcje i strona w sieci

Wstęp

Ten wariant pozwala przy niewielkim budżecie uruchomić podstawową stronę internetową. Będzie ona w pełni funkcjonalna, przy czym będziemy doradzali, aby w możliwie najkrótszym czasie i w miarę dostępnych środków wyposażyć ją w narzędzia zapewniające bezpieczeństwo i wygodę w jej administrowaniu.

Narzędzie: WordPress
Wykonanie: do 1 tygodnia
Wstępna wycena: od 1.500 zł
Dodatkowo: 1 rok opieki administracyjnej w cenie

Charakterystyka

Zakup domeny i hostingu

Domena, czyli adres strony np. mojaszkola.pl jest oraz hosting, czyli miejsce na przechowywanie danych strony internetowej to usługi, które należy wykupić u sprawdzonych operatorów. Można to zrobić za naszym pośrednictwem, wówczas cena za pierwszy rok zawarta jest w cenie utworzenia strony. W kolejnych latach należy opłacać utrzymanie zarówno nazwy domeny, jak i hostingu. Ceny są uzależnione od wybranego dostawcy.

Istnieje też możliwość skorzystania z domeny i hostingu, które szkoła już posiada. Wówczas koszty utrzymania takich usług są znane. A my tworzymy stronę w miejscu, w którym istniała jej poprzednia wersja. Wówczas istnieje możliwość podłączenia „starej” strony jako archiwum nowo tworzonej.

Wykonanie strony

To szereg czynności technicznych, które należy bezwzględnie wykonać, a które zależą od oczekiwań klienta, ilości treści, które trzeba na początku umieścić na stronie oraz innych działań towarzyszących, które będzie trzeba wykonać ze względu na konkretne życzenia klienta.

Domyślny szablon graficzny

W tym wariancie korzystamy z domyślnych szablonów WordPressa lub darmowych wybranych przez klienta. W tej sytuacji konieczne będzie z pewności skonfigurowanie pewnych dodatków, które ułatwią zarządzanie treścią i elementami graficznymi strony.

Ponadto w cenie

Cena zawiera roczną opiekę administracyjną.

Jeżeli Dyrekcja szkoły posiada osobę, którą będzie chciała wyznaczyć jako administratora strony, wówczas również przeszkolimy taką osobę, aby była w stanie aktualizować treści strony. Takie szkolenie również zawarte jest w cenie.

Oferta dodatkowa

Po pierwszym roku wsparcia administracyjnego administrator szkolny będzie samodzielnie odpowiadał nie tylko za treści strony, ale także o kwestie administracyjnego.

Aby zapewnić ciągłość wsparcia administracyjnego, aktualizacje oprogramowania oraz bezpieczeństwo witryny oferujemy WSPARCIE+. Jest to dodatkowo płatna oferta po pierwszym roku wsparcia, skorzystanie z której wymaga zawarcia dodatkowej umowy. Nie trzeba decydować się na początku na takie wsparcie. Można skontaktować się z nami krótko przed upływem pierwszego roku wsparcia.