O firmie Credo

Firma zajmuje się nauczaniem języka niemieckiego,
szkoleniami dla sektora edukacji oraz tworzeniem stron internetowych.
#szkolenia1
#stronywww

Usługi edukacyjne i dla sektora edukacji

Firma Usługowo-Szkoleniowa CREDO powstała w 2016 roku i działa na rynku edukacyjnym. Naszą ofertę dostosowujemy do placówek oświatowych zarówno tych publicznych, jak i niepublicznych. Po wdrożeniu usługi świadczymy wsparcie według potrzeb naszych zleceniodawców.

Szkolenia dla nauczycieli

Technologia informacyjna może być skomplikowana. Nasze szkolenia związane z kompetencjami cyfrowymi kierujemy do nauczycieli, aby nabyli nowe umiejętności przydatne podczas zdalnego nauczania oraz stali się ekspertami w tym zakresie dla swoich uczniów.

Tworzenie stron WWW

Strony internetowe, mimo popularności serwisów społecznościowych, nadal są wizytówką szkół. Strony tworzymy za pomocą najpopularniejszego systemu zarządzania treścią – WordPressa. Dobieramy i dostosowujemy profesjonalną szatę graficzną oraz zapewniamy wsparcie techniczne.

Właściciel firmy

Praca z dziećmi
i młodzieżą

Ukończone studia filologii germańskiej sprawiły, że od 21 lat pracuję jako nauczyciel języka niemieckiego. Miałem okazję pracować z uczniami w szkole podstawowej, nieistniejącym już gimnazjum oraz w szkole średniej. Dodatkowo uczyłem języka niemieckiego jako lektor w szkole językowej. Obecnie uczę młodzież klas 7 i 8 szkoły podstawowej.

Swoje wykształcenie poszerzyłem o informatykę, której nauczanie w szkole sprawiało mi ogromną frajdę.

Praca z dorosłymi

Jeszcze jako lektor języka niemieckiego miałem okazję uczyć dorosłych. Praca z dorosłymi różniła się od tej z młodzieżą, jednocześnie pozwalała mi się realizować również na innym poziomie.

Stąd mój pomysł na pracę z nauczycielami w formie szkoleń. Od kilku lat szkolę nauczycieli z zakresu technologii informacyjnej i kompetencji cyfrowych, a ostatnio przygotowuję rady pedagogiczne do wykorzystania Office 365 dla edukacji w pracy zdalnej oraz stacjonarnej.

Strony internetowe

Podczas pracy w szkole metodą „prób i błędów” utworzyłem pierwszą stronę internetową, potem ją ulepszałem, modernizowałem i tak moje hobby stało się elementem mojej pracy.

Potem „pocztą pantoflową” informacja o moich zainteresowaniach trafiła do niektórych placówek, z którymi współpracowałem i w ten sposób utworzyłem na zlecenie pierwsze strony internetowe. Klienci to nie tylko placówki publiczne, ale także te niepubliczne, organizacje pozarządowe oraz firmy.

Doświadczenie

Od 2009 roku pracuję jako wicedyrektor do spraw wychowawczych – najpierw w Gimnazjum, a po reformie w Szkole Podstawowej nr 2 im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach. Doświadczenie w obszarze współzarządzania placówką oświatową pozwala mi proponować gotowe i mam nadzieję dopasowane rozwiązania w zakresie szkoleń i stron internetowych.

Swoje doświadczenie zdobywałem także jak autor i współautor, a także realizator wielu projektów edukacyjnych, wychowawczych oraz profilaktycznych.

Zainspirowany otwartością młodzieży, z którą współpracuję, miałem okazję być sędzią w etapie ogólnopolskim Światowego Konkursu „Odyseja Umysłu”. 

Jestem współzałożycielem i aktywnym członkiem Towarzystwa Przyjaciół Ucznia „Horyzont” w Sierakowicach, które pozwala mi na szersze spojrzenie na potrzeby młodzieży.

Motto

Staram się wykonywać swoje obowiązki niezwykle starannie i zgodnie z oczekiwaniami moich klientów, a jednocześnie jestem zdania, że doświadczenie płynące z pracy w szkole to wysoka jakość usług dla edukacji. Właśnie to motto promuje moją stronę internetową oraz moją pracę.

Zapraszam serdecznie do kontaktu,

Firma w liczbach

0+

Działalność firmyw latach

0+

Przeprowadzone szkolenia

0+

Uczestnicy szkoleń
i kursów

0

Utworzone strony internetowe

0+

Współpracujące placówki i firmy