Rozszerzona promocja szkoły - strona i wiele więcej

Wstęp

Ten wariant jest rozwiązuje kompleksowo promocję szkoły. Poza dostosowaną graficznie stroną internetową szkoła otrzyma bogaty pakiet reklamowy w postaci opracowanego logo, papieru firmowego, wizytówek, profili portali społecznościowych, np. Facebook, Instagram, Twitter itp., zintegrowanych z nową stroną.

Narzędzie: WordPress
Wykonanie: 3-4 tygodnie
Wstępna wycena: od 3.500 zł
Dodatkowo: 1 rok opieki administracyjnej w cenie

Charakterystyka

Zakup domeny i hostingu

Domena, czyli adres strony np. mojaszkola.pl jest oraz hosting, czyli miejsce na przechowywanie danych strony internetowej to usługi, które należy wykupić u sprawdzonych operatorów. Można to zrobić za naszym pośrednictwem, wówczas cena za pierwszy rok zawarta jest w cenie utworzenia strony. W kolejnych latach należy opłacać utrzymanie zarówno nazwy domeny, jak i hostingu. Ceny są uzależnione od wybranego dostawcy.

Istnieje też możliwość skorzystania z domeny i hostingu, które szkoła już posiada. Wówczas koszty utrzymania takich usług są znane. A my tworzymy stronę w miejscu, w którym istniała jej poprzednia wersja. Wówczas istnieje możliwość podłączenia „starej” strony jako archiwum nowo tworzonej.

Wykonanie strony

To szereg czynności technicznych, które należy bezwzględnie wykonać, a które zależą od oczekiwań klienta, ilości treści, które trzeba na początku umieścić na stronie oraz innych działań towarzyszących, które będzie trzeba wykonać ze względu na konkretne życzenia klienta.

Indywidualny szablon graficzny

W tym wariancie zostanie zakupiony szablon graficzny według życzenia klienta. Cena szablonu jest wliczona w cenę utworzenia witryny. Ponadto zostanie opracowane logo szkoły. Logo i szablon będą spójne kolorystycznie.

Certyfikat SSL

Wykupienie takiego certyfikatu i jego instalacja pozwoli okazywać stronę jako bezpieczną przeglądarkom internetowym, a co za tym idzie użytkownikom. Obecnie wszystkie przeglądarki internetowe w jakiś sposób informują o tym, czy dana strona jest zabezpieczona, czy nie. Przy adresie pokazuje się np. napis „niezabezpieczona”. Cena takiego certyfikatu jest wliczona w cenę stworzenia strony internetowej. Natomiast w kolejnych latach trzeba będzie podobnie jak za domenę i hosting uiszczać regularna opłatę.

Optymalizacja strony

Zabieg ten oznacza konfigurację strony za pomocą specjalnych narzędzi w taki sposób, aby była ona odpowiednio „widziana” przez wyszukiwarki internetowe. Ustawiamy słowa kluczowe, które według naszych przypuszczeń użytkownicy strony będą wpisywać, aby ją odnaleźć.

Media społecznościowe

Promocja szkoły w dużej mierze przenosi się do portali społecznościowych, które są częściej odwiedzane przez użytkowników. Zapewniamy utworzenie profili społecznościowych Państwa szkoły w najpopularniejszych portalach, jak np. Facebook, Instagram, Twitter i innych wg życzenia oraz zintegrowanie ich ze stroną internetową.

Logo, wizytówki i papier firmowy

Marketing szkoły zaplanowany od początku do końca, tj. od zaprojektowania logo szkoły, poprzez utworzenie strony i profili w portalach społecznościowych, aż do bardziej tradycyjnych i będących w użyciu wizytówek oraz papieru firmowego, na którym wszystkie pisma wychodzące z placówki wyglądają profesjonalnie.

Ponadto w cenie

Cena zawiera roczną opiekę administracyjną.

Jeżeli Dyrekcja szkoły posiada osobę, którą będzie chciała wyznaczyć jako administratora strony, wówczas również przeszkolimy taką osobę, aby była w stanie aktualizować treści strony. Takie szkolenie również zawarte jest w cenie.

Oferta dodatkowa

Po pierwszym roku wsparcia administracyjnego administrator szkolny będzie samodzielnie odpowiadał nie tylko za treści strony, ale także o kwestie administracyjnego.

Aby zapewnić ciągłość wsparcia administracyjnego, aktualizacje oprogramowania oraz bezpieczeństwo witryny oferujemy WSPARCIE+. Jest to dodatkowo płatna oferta po pierwszym roku wsparcia, skorzystanie z której wymaga zawarcia dodatkowej umowy. Nie trzeba decydować się na początku na takie wsparcie. Można skontaktować się z nami krótko przed upływem pierwszego roku wsparcia.