Szkolenia dla nauczycieli

Przygotujemy nauczycieli do pracy zdalnej

Wstęp

Jak szkolimy?

Szkolimy przede wszystkim w zakresie pracy zdalnej przy użyciu aplikacji Microsoft Teams.

Jeżeli Teams już jest Państwa głównym narzędziem pracy zdalnej, to zapewniamy szkolenia w zakresie korzystania z tej aplikacji oraz innych aplikacji pakietu Office 365 dla edukacji. Wszystkie dodatkowe programy stanowią doskonałe wsparcie pod kątem przygotowania atrakcyjnych materiałów, komunikacji oraz sprawdzania wiedzy uczniów.

W przypadku gdy Państwa szkoła nie korzysta jeszcze z pakietu Office 365 dla edukacji, zachęcamy do wdrożenia go. Chętnie pomożemy w tym procesie. Państwo otrzymają bogate narzędzie do pracy zarówno w czasie, gdy trzeba pracować zdalnie. Ponadto narzędzie to przydaje się świetnie do tego, aby usprawnić proces komunikacji w szkole, przepływ informacji, monitorowanie projektów itp.

Tyle lat istnieje firma

0+

Tyle lat istnieje firma
Zrealizowane szkolenia

0+

Zrealizowane szkolenia
Przeszkoleni nauczyciele

0+

Przeszkoleni nauczyciele
Współpracujące szkoły

0+

Współpracujące szkoły

Pomożemy wybrać Państwu najbardziej odpowiednią ofertę szkoleniową. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Tak pracujemy

Tematyka szkolenia jest omawiana z Państwem zanim się rozpocznie,
otrzymujecie więc szkolenie "szyte na miarę"

 • Rozpoznanie potrzeb

  Ustalamy z Dyrekcją szkoły potrzeby szkoły w zakresie szkoleń. Ustalamy szczegółową tematykę, która może być rozszerzona ponad proponowaną przez nas. Jeśli to konieczne omawiamy warunki i termin wdrożenia usługi Office 365 dla edukacji.

 • Szkolenie

  Szkolenie przeprowadzamy według życzenia w szkole u Państwa, w innej lokalizacji lub online. Wszystko zależy od aktualnych przepisów, a także od Państwa oczekiwań.

 • Zaświadczenia o szkoleniu

  Po szkoleniu każdy uczestnik szkolenia może otrzymać zaświadczenie o ukończonym szkoleniu z informacją, czego dotyczyło i ile trwało. Zaświadczenia przygotujemy według życzenia w formie wydruku i prześlemy pocztą na adres szkoły, albo elektronicznie i prześlemy do każdego uczestnika szkolenia indywidualnie.

 • Film ze szkolenia

  Gdy szkolenie odbywa się online jest ono nagrywane, a następnie film udostępniany jest uczestnikom szkolenia. Gdy szkolenie odbywa się stacjonarnie, również można zażyczyć sobie jego nagrania.

Korzyści

Zaufajcie Państwo firmie, dzięki której wiele szkół z powodzeniem pracuje online

 • Kontroluj koszty

  Raz ustalone koszty, które będą dostosowane do Państwa potrzeb i oczekiwań, nie ulegną zmianie w trakcie pracy. Za ustaloną cenę otrzymacie Państwo szkolenie, którego zakres ustaliliśmy na początku.

 • Zaufany wykonawca

  Jako firma, która szkoliła już wiele szkół oraz placówek oświatowych, możemy przedstawić referencje od naszych zleceniodawców.

 • Roczne wsparcie

  W przypadku wybrania oferty dotyczącej wdrożenia Office 365 dla edukacji w Państwa szkole nasza oferta obejmuje roczne wsparcie techniczne. W tym czasie zajmiemy się dbałością o odpowiednie ustawienia systemu, aktualizację listy nauczycieli i uczniów, a także bieżące informowanie Państwa o nowościach i zmianach dotyczących systemu.

 • Szkolenie administratora

  Po wybraniu usługi wdrożenia Office 365 dla edukacji przeszkolimy wyznaczoną przez Państwa osobę, które będzie mogła administrować system po darmowym okresie wsparcia.

Nie trać czasu i pieniędzy na niesprawdzone rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu

Dodatkowo oferujemy usługę administrowania usługą Office 365 dla edukacji i wsparcie techniczne po upływie pierwszego roku.
WSPARCIE+
Warianty i ceny

Poniżej znajdziecie Państwo nasze szkolenia,
w sprawie cen prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny

Proponowane poniżej tematy dotyczą szkoleń, a ich czas trwania można sprawdzić po zapoznaniu się ze szczegółami. Szkolenia polegają na zapoznaniu uczestników z tematem i pokazaniem na przykładach, jak można pracować za pomocą omawianych programów. Każdy uczestnik otrzyma film z takiego szkolenia.

Gdyby jednak ważniejsze było, aby każdy uczestnik pod okiem trenera mógł wypróbować funkcje omawianych programów, wówczas mowa byłaby nie o szkoleniu, ale o kursie. Z każdego z podanych tematów można zorganizować kurs, ale wówczas ustalenia zaczynamy od innego pułapu czasowego i cenowego.