Aktualności

Credo w sieci

Istniejemy od 5 lat i w tym czasie działo się wiele. Zaczęło się od nauczania języka niemieckiego, bo to wiodąca działalność. Potem hobbystyczne tworzenie stron internetowych stało się także naszą usługą. Z czasem również usługi szkoleniowe kierowane do nauczycieli znalazły się w naszej ofercie.

Przez ten czas trwała nieustanna praca, a informacje o działalności firmy przekazywane były pocztą pantoflową. To świadczy dobrze o tym, że byliśmy polecani innym szkołom, osobom i firmom. W ten sposób budowaliśmy swoje zaufanie u naszych klientów.

Dzisiaj w celu uporządkowania tego, czym się zajmujemy, a także w odpowiedzi na pytania klientów o stronę internetową, prezentujemy naszą ofertę właśnie w postacie strony internetowej.

Nasza oferta

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że oferta jest szeroka i dość rozbieżna tematycznie. Nic bardziej mylnego. Wszystko wiąże się od początku do końca z edukacją.

Na początku był język niemiecki, ze względu na główne wykształcenie oraz pracę jako lektor. Dlatego oferujemy kursy języka niemieckiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Ponadto umożliwiamy naukę w języku niemieckim dla uczniów z Niemiec przebywających na terenie Polski. Realizujemy program takich typów szkół jak Hauptschule i Realschule.

Dodatkowe wykształcenie informatyczne oraz zamiłowanie do tworzenia treści w Internecie spowodowały, że możemy zaproponować tworzenie stron internetowych na wysokim poziomie – zarówno jeśli chodzi o ich bezpieczeństwo, możliwości techniczne, a także stronę wizualną. Stworzyliśmy strony dla szkół publicznych, placówek niepublicznych, organizacji pozarządowych, a także firm.

Praca w szkole pozwoliła na wzbogacenie oferty o szkolenia adresowane do rad pedagogicznych. Początkowo dotyczyły kompetencji cyfrowych nauczycieli oraz uczniów i różnorodnych narzędzi wykorzystywanych do pracy na lekcji. Obecnie oferta została wzbogacona o wdrożenie i szkolenie z pakietu Office 365 dla edukacji. Najważniejszym jest chyba fakt, że szkolenia odnoszą się nie tylko do wiedzy teoretycznej, ale bazują na wieloletnim doświadczeniu uzyskanym w pracy w szkole.

Kontakt z nami

Zakładka kontakt jest łatwo dostępna, a w niej podany jest adres mailowy i to jest preferowana forma kontaktu z nami. Dostępny jest także formularz kontaktowy, mający ułatwić przekazanie nam informacji od Państwa. Ponadto dostępny jest także numer telefonu. Gdyby nie udało się do nas dodzwonić, na pewno my oddzwonimy do Państwa.